Hakkımızda


 

   

Temellerini 1982 yılında atarak hizmete başladığımız denizcilik sektöründe sizlerin güveni ve desteği ile bugünlere gelerek sektörde aranılan bir marka olduğumuzu ispat ettik.
 
Sizlere daha iyi ve süratli hizmeti verebilmek için kadromuzu genişleterek Ege ve Güney bölgelerimize de daimi arkadaşlarımızı konuşlandırarak zaman kaybının önlenmesini sağladık.
 
Her biri profesyonel ve konusunda uzman olan deneyimli arkadaşlarımızla verdiğimiz hizmetle sizlerin bilgisi dahilinde ve kanunlar çerçevesinde hizmetimizin sınırının olmadığı, verilen bürokrasi hizmetlerinin dışında sizler için tekne donanımının en kalitelisinin daha uyguna nereden alınacağı, bakım ve tadilatı en iyi hangi ustanın yapacağı ve güvenilir ve uzman mürettebat bulunmasında da yardımcı olmaya çalışarak yapabileceğimizin en iyisini yapmaya çalışmaktayız. Sizlerin memnuniyeti de haklı gururumuz olmuştur. Bunun için gururluyuz, gururluyuz ki 30 yıldır ayakta, her geçen gün ise attığımız adımları daha sağlam basmaktayız.
 
Vizyonumuz
AHS Yatçılık genç, dinamik ve konusunda uzman ekibin yarattığı sinerjiyi kullanarak yatçılık sektörü konusunda uzman ve değişiklikleri yakından takip ederek kendisini geliştiren lider firma haline getirmek.
 
Misyonumuz
AHS Yatçılık olarak misyonumuz, gelişmekte olan Türk Denizcilik sektörünün gelişim ivmesini de aşarak dünya standartlarında kurumsal tüzel ve özel müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam anlaıyla karşılayabilen Denizci dostu ve fonksiyonel çözümler üreterek müşterilerimize en hızlı ve etkili biçimde hizmet vermektir
 
Çalıştığımız Kurumlar